DatumUtkáníSkóreHřištěPoznámkaSoutěž
06.09.2023 16:30TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší3 : 20 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
06.09.2023 17:30TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší2 : 17 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
10.09.2023 09:00TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ SOKOL Bílá Třemešná4 : 4 (PK:0:0)M.SvatoňoviceOP mladší přípravky
10.09.2023 10:00TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ SOKOL Bílá Třemešná2 : 5 (PK:0:0)M.SvatoňoviceOP mladší přípravky
28.09.2023 10:00Podhůří/Vrchlabí B - TJ SOKOL Bílá Třemešná7 : 11 (PK:0:0)PodhůříOP mladší přípravky
28.09.2023 11:00Podhůří/Vrchlabí B - TJ SOKOL Bílá Třemešná3 : 7 (PK:0:0)PodhůříOP mladší přípravky
01.10.2023 09:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Fotbalový klub Mostek6 : 6 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
01.10.2023 10:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Fotbalový klub Mostek8 : 5 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
08.10.2023 12:00Fotbalový klub Mostek - TJ SOKOL Bílá Třemešná3 : 5 (PK:0:0)MostekOP mladší přípravky
08.10.2023 13:00Fotbalový klub Mostek - TJ SOKOL Bílá Třemešná5 : 4 (PK:0:0)MostekOP mladší přípravky
10.10.2023 17:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Rudník/Hostinné11 : 5 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
10.10.2023 18:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Rudník/Hostinné9 : 6 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
15.10.2023 12:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Sokol Vítězná8 : 3 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
15.10.2023 13:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Sokol Vítězná7 : 0 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
22.10.2023 13:00Fotbal Club Mladé Buky - TJ SOKOL Bílá Třemešná6 : 5 (PK:0:0)M.Buky Původní termín: 21.10.2023 12:30OP mladší přípravky
22.10.2023 14:00Fotbal Club Mladé Buky - TJ SOKOL Bílá Třemešná4 : 6 (PK:0:0)M.Buky Původní termín: 21.10.2023 13:30OP mladší přípravky
29.10.2023 11:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Lánov4 : 8 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
29.10.2023 12:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Lánov9 : 9 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
06.04.2024 12:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Fotbalový klub Mostek10 : 8 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
06.04.2024 13:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Fotbalový klub Mostek9 : 9 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
13.04.2024 11:00FK Baník Radvanice v Č. - TJ SOKOL Bílá Třemešná5 : 4 (PK:0:0)RadvaniceOP mladší přípravky
13.04.2024 12:00FK Baník Radvanice v Č. - TJ SOKOL Bílá Třemešná4 : 11 (PK:0:0)RadvaniceOP mladší přípravky
20.04.2024 12:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Jiskra Kocbeře9 : 6 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
20.04.2024 13:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Jiskra Kocbeře11 : 5 (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
27.04.2024 10:00Podhůří/Vrchlabí B - TJ SOKOL Bílá Třemešná4 : 8 (PK:0:0)Podhůří Původní termín: 08.05.2024 10:00OP mladší přípravky
27.04.2024 11:00Podhůří/Vrchlabí B - TJ SOKOL Bílá Třemešná6 : 11 (PK:0:0)Podhůří Původní termín: 08.05.2024 11:00OP mladší přípravky
05.05.2024 10:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ SOKOL Bílá Třemešná11 : 6 (PK:0:0)RtyněOP mladší přípravky
05.05.2024 11:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ SOKOL Bílá Třemešná9 : 6 (PK:0:0)RtyněOP mladší přípravky
12.05.2024 14:15TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Sokol Malé Svatoňovice8 : 6 (PK:0:0)B.Třemešná Původní termín: 11.05.2024 14:15OP mladší přípravky
12.05.2024 15:15TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Sokol Malé Svatoňovice10 : 6 (PK:0:0)B.Třemešná Původní termín: 11.05.2024 15:15OP mladší přípravky
18.05.2024 14:30Rudník/Hostinné - TJ SOKOL Bílá Třemešná-- : -- (PK:0:0)HostinnéOP mladší přípravky
18.05.2024 15:30Rudník/Hostinné - TJ SOKOL Bílá Třemešná-- : -- (PK:0:0)HostinnéOP mladší přípravky
26.05.2024 10:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - MFK Trutnov B-- : -- (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
26.05.2024 11:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - MFK Trutnov B-- : -- (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
02.06.2024 13:00Sokol Vítězná - TJ SOKOL Bílá Třemešná-- : -- (PK:0:0)VítěznáOP mladší přípravky
02.06.2024 14:00Sokol Vítězná - TJ SOKOL Bílá Třemešná-- : -- (PK:0:0)VítěznáOP mladší přípravky
08.06.2024 10:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Fotbal Club Mladé Buky-- : -- (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
08.06.2024 11:00TJ SOKOL Bílá Třemešná - Fotbal Club Mladé Buky-- : -- (PK:0:0)B.TřemešnáOP mladší přípravky
15.06.2024 10:00TJ Lánov - TJ SOKOL Bílá Třemešná-- : -- (PK:0:0)LánovOP mladší přípravky
15.06.2024 11:00TJ Lánov - TJ SOKOL Bílá Třemešná-- : -- (PK:0:0)LánovOP mladší přípravky